Jaka jest interpretacja wyniku badania USG doppler?

Dzień dobry,proszę interpretację wyniku USG dopller tętnic szyjnych,,Prawa wsp.-0,7m/s,wew.-0,7,zew-1,0m/s..Lewa Wsp.-0,6m/s,wew,0,6m/s,zew.0,9m/s.Tt.kręgowe.Prawa0,4m/s,lewa 0,6m/s.Ściany tetnic z pogrubiałymi kompleksami I-M i z drobnymi,zwapionymi blaszkami miażdżycowymi w początkowych odcinkach ICA szczególnie po stronie prawej,Morfologicznie i homodynamicznie bez cech zwęzenia.Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak jak jest napisane we wniosku z badania "Morfologicznie i homodynamicznie bez cech zwęzenia"