Jaka jest możliwość zajścia w kolejną ciążę po 11 miesiącach od porodu?

Witam mam 20 lat . Jestem mama 11 miesięcznej córki , nadal karmię piersią , ostatnio przez 2 miesiące miałam regularny okres , a teraz od miesiąca nie ma , czy mogę być w ciąży? używam mini-pigułek ,ale odstawiłam je na miesiąc i używałam prezerwatywy . Jaka jest możliwość na zajście w kolejna ciążę ?

Witam serdecznie,
Unormowanie cykli miesięcznych wskazuje na to, że Pani płodność powróciła do normy. Żaden środek antykoncepcyjny nie daje 100% zabezpieczenia przed ciążą, nie można więc takiej ewentualności wykluczyć. Proponuję wykonać test ciążowy.