Jaka jest różnica między liposukcją wykonaną metodą Body Jet a N.I.L.?

Witam serdecznie. Jaka jest różnica między liposukcją wykonaną metodą Body Jet a N.I.L. ? Czy mogą z tego wyniknąć jakieś konsekwencje, które za 20,30 lat się pojawią jak zacznie zmieniać się ciał, skóra ipt. - starzeć ?

Dzień dobry,
różnica jest taka,że Body Jet to normalna liposukcja a N.I.L. to liposukcja infradźwiękowa lepiej, w której infradźwięki lepiej rozbijają tłuszcz i dodatkowo hamują bodźce bólowe. Nikt nie jest przewidzieć co będzie za 20 lat.
Pozdrawiam R.Jamont