Jaka może być przyczyna braku miesiączki u 19-latki?

Witam. Jestem 19 letnią kobietą, która boryka się z problemem braku miesiączki. Mianowicie od października już nie miesaiczkuje. Byłam z tym, że problemem u lekarza ginekolog, która przypisana mi tabletki duphaston w celu wywoływania miesiączki, która i tak nie nastąpiła. W październiku te tabletki zadziałały, ponieważ wcześniej nie miałam 3 miesiące okresu. Lekarz nie wykonała żadnych badań po za usg domacicznym . Nie reaguje na moje prośby diagnozy i dokładniejszych badań, ponieważ sądzi, że "to taki wiek". Jestem zaniepokojona

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne są badania hormonalne, proszę zgłosić się do lekarza ginekologa.