Jaki jest powód bólu kolana u osoby po uszkodzeniu ACL?

Witam, Jestem po artroskopii kolana prawego uszkodzony ACL (robione mikrozlamania m. Staedamna ) mam taki ból w kolanie jak by te "dwie główne kości "były tak blisko siebie jakby niepozwalaly na zgiecie kolana ,przy zgieciu jak by na siebie nachodzily ,ból wtedy jest silny .... Nie wiem czy dobrze to napisałam . Co z tym można zrobić jak sobie z tym poradzic. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Wymaga Pani przede wszystkim badania czy powodem dolegliwości nie jest krwiak w stawie kolanowym jeżeli jest krótko po zabiegu.
Pozdrawiam
dr n med Maciej Goch