Jaki jest średni rozmiar członka u mężczyzny w czasie erekcji?

Jaki jest średni rozmiar członka u mężczyzny w czasie erekcji?i czy 15 cm to mało?

Witaj !
Te 15 cm to jest ok , jest powyżej normy, jeśli chciałabyś wiedzieć więcej to jest to wiedza dostępna w internecie. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Statystycznie przeciętna długość penisa zdrowego dorosłego mężczyzny to między 12-15 cm, w rozpiętości 10-20 cm. Penis o długości 15 cm nie jest więc mały.

Pozdrawiam!