Jaki preparat wzmacniający można podać 13 miesięcznemu dziecku?

witam jaki preparat wzmacnający można podać 13 miesięcznemu dziecku chorującemu na nawracające zapalenia bakteryjne górnych dróg oddechowych. W nosie wyszły pneumokoki ( w trakcie leczenia). Bierze ciągle tran z witaminą D oraz priobiotyk

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, taka ilość preparatów jest wystarczająca. Warto zadbać o odpowiednie wentylowanie pomieszczeń- suche i ciepłe powietrze sprzyja zakażeniu.