Jakie badania powinnam wykonać, aby zapobiec kolejnemu poronieniu?

Mam takie pytanie, 9 lat temu urodziłam dziecko z wodogłowiem, po dwóch dniach zmarło. Teraz z mężem staraliśmy się przez rok o dziecko, udało się, ale na koniec drugiego miesiąca poroniłam. Mieszkam za granicą i nie wiem, czy jakieś badania powinnam teraz zrobić?

Bardzo chcemy mieć dziecko, a zarazem bardzo boimy się, że może powtórzyć się to samo.

Dzień dobry!

Powinniście Państwo wykonać kariotyp u siebie w poradni genetycznej. Być może jest to sprawa genetyki.

Z poważaniem