Jakie badania wykluczą raka?

witam, w ostatnim miesiacu cos mi uroslo pod skora prawie ze z tylu z lewej strony na szyji. Jest to cos w rodzaju malego guza. Chcial bym sie dowiedziec jakie badanie powinienem zrobic zeby wykluczyc raka? Zyje w duzym stresie czy moze byc to wynik stresu? Przebywam obecnie w UK i jak sam sobie nie zrobie tego badania to chyba predzej umre na to niz mi to sami wylecza

Witam , nie wiem jak wygląda Pana status opieki zdrowotnej w UK! W Polsce zaproponowałbym wizytę u chirurga i ew. badanie usg zmiany! z.żurawski