Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie badania wykonać przy silnym bólu głowy, bólu pęcherza oraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym?

Witam , Od jakiegoś miesiąca miewam zawroty głowy dodatkowo dwa tygodnie temu pojawił się straszny ból głowy który trwał powyżej tygodnia. Lekarz zdiagnozował migrenę z aura na która dostałam zastrzyk przeciwbólowy , tabletki w razie kolejnego ataku oraz tabletki które mam brać cały czas przez pare miesięcy aby zapobiec kolejnemu atakowi. Tabletek jeszcze nie brałam ponieważ czekam na badania kri które mam mieć w poniedziałek i wynik mógłby być zaburzone przy stosowaniu tych tabletek. Dodatkowo dzisiaj strasznie rozbolał mnie pęcherz do tego plecy w okolicach lędźwiowych i bardzo mnie piecze przy wizycie w toalecie. Mogłabym przypuszczać ze jest to zapalenie pęcherza niestety przy tych bólach pojawiają się zawroty w głowie gorące poty mdłości. Taki stan doprowadza mnie prawie do stracenia przytomności i czuje się na tyle okropnie ze doprowadza mnie to do płaczu z bezsilności i bólu. Nie wiem co mam robić. Mam skierowanie także na tomografie. Może są jeszcze jakieś badania które mogłabym wykonać ? Jakie badanie z krwi powinnam zrobić i co sprawdzić ?
KOBIETA, 22 LAT 8 miesięcy temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

bÓL GŁOWY NIE WYKLUCZA INFEKCJI DROG MOCZOWYCH... Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Pozdrawiam i zapraszam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy