Jakie jest ryzyko ciąży po pettingu i dotknięciu preejakulatu?

Witam jakie jest ryzyko ciazy w następującej sytuacji uprawiał em z dziewczyną petting ona była w bieliźnie w pewnym momencie opuszkami palców dotknąłem penisa i poczułem ze jest na nim jeszcze wilgotny preejakulant który wydobył się wcześniej max 5 min następnie po około max minucie włożyłem palec do pochwy dziewczyny który prawdopodobnie ocieral się o bieliznę czy ryzyko ciazy można określić jako zerowe lub bliskie 0

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobieństwo ciąży w tego rodzaju "stosunkach płciowych" jest raczej niskie, ale na pewno nie można określić je jako zerowe.