Jakie jest ryzyko poronienia przy krwiaku podkosmówkowy?

Witam jestem w 6 tc wykryto u mnie "w górnym biegunie jaja płodowego krwiak podkosmówkowy wielkości 14mm" przypisano leki Duphaston i Cyclonamine. jedyne moje pytanie brzmi czy to jest duże ryzyko do poronienia czy moge spać spokojnie.

Lek. Michał Lenard

Ryzyko poronienia przy krwiaku podkosmówkowym jest niewielkie. Istnieją nawet badania, które mówią, że krwiaki podkosmówkowe nie mają w ogóle wpływu na ryzyko poronienia. Nie powinna się Pani niepokoić. Sugeruję stosowanie się do zaleceń Pani lekarza. Pozdrawiam!