Jakie profilaktyczne badania powinienem wykonywać, by wykluczyć raka?

Witam, jestem młodą osobą i lubię dmuchać na zimne. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie profilaktyczne badania powinienem wykonywać (co jakiś czas) aby wykluczać choroby nowotworowe i inne schorzenia ,które zauważone we wczesnym stadium, są łatwiejsze do wyleczenia. Jestem otwarty także na porady odnośnie stylu życia. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie ma złotego środka . Zdrowy tryb życia, dieta bez bez używek itp