Jakie są powikłania po laserowym usuwaniu tatuażu?

Mam pytanie dotyczące usunięcia tatuażu jest to możliwe ? Laser Q Switch jest bezpieczny i skuteczny czy tylko rozmazuje ? Zostają jakieś powikłania po zabiegu i czy usuwa w 100%?

Lek. Tomasz Budlewski

Każdy zabieg może nieść ze sobą pewnego stopnia ryzyko działań niepożądanych . Proponuje udac się na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej aby omówić obecnie dostępne metody i wszystkie za i przeciw