Jakie są sposoby na obniżenie pulsu?

Witam. Mam pytanie w jaki sposób mogę obniżyć puls? jak nad nim zapanować? Od roku mam problemy z pulsem . Normalnie w ciągu dnia mój puls wynosi 80-90 nie robiąc żadnych rzeczy obciążających organizm . Podczas wysiłku puls wynosi 120=160 . Bardzo się męczę przy tym . Nie mogę pracować z takim pulsem . Ciśnienie 100/60 Wszystkie badania kardiologiczne mam super , morfologia pełna , tarczyca także . Jestem szczupły 190 cm/77 kg , cholesterol super. Jestem osobą wysportowaną . Tylko puls jest źródłem mojego niepokoju. Bardzo źle się czuję, gdy puls jest wysoki. Czy jest na to jakaś rada? Sposób na obniżenie pulsu? Proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Pana puls nie jest za wysoki. Jeslw jednak podczas ćwiczeń męczy się Pab bardzo to przyczyn może być kilka, nieodpowiednie oddychanie podczas ćwiczeń, problemy kardiologiczne, problemy pulmonologiczne.