Jakie tabletki przeciwbólowe mogę zażywać przy zaburzeniach splotów i korzeni nerwowych?

Jakie tabletki przeciwbólowe mogę zażywać przy zaburzeniach splotów i korzeni nerwowych, objaw straszny rwący ból całej reki. W piątek mam operację ale chyba do tego czasu nie wytrzymam w powietrze pójdę. Śpię po godzince ból nie do wytrzymania.

W zależności od rodzaju bólu stosuje się różne leki, które działają przeciwbólowo o różnych mechanizmach działania.
Nie ma uniwersalnej tabletki.