Jasne plamki, które się łuszczą na piersiach wokół brodawek

Witam ! Mam pyt odnośnie jasnych plamek które się łuszczą na piersiach wokół brodawek .. Co to może być ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne. Teoretycznie może być to jednak także konsekwencja reakcji alergicznej czy też podrażnienia. Sugeruję natłuszczać zmiany emolientami. Jeśli nie przyniesie to poprawy, proszę udać się do lekarza POZ.