Jestem w ciąży - dlaczego krwawię?

Jestem w 4 tygodniu ciąży. Byłam u lekarza i stwierdził, że jest wszystko dobrze. Wczoraj pojawiły się brązowe plamienia, a wieczorem dostałam obfitych krwawień.
Bardzo się boję. Dlaczego tak jest?

Redakcja abcZdrowie

Krwawienia z dróg rodnych (zwłaszcza obfite) pojawiające się w ciąży wymagają bezwzględnie natychmiastowej konsultacji ginekologa. Gdyby nie mogła się Pani skontaktować z lekarzem prowadzącym ciążę, należy zgłosić się do szpitala.
Bez przeprowadzenia badania lekarskiego nie można ustalić powodu krwawienia.