Kiedy po histeroskopii pojawi się miesiączka?

Witam. W 12 dniu cyklu mialam zabieg histeroskopii wraz z usunięciem polipa jamy macicy. Cykle mam 3e dnuowe . Dzis jest 4 dzien jak spóźnia mi się okres, w ciąży nie jestem. W jakim czasie od zabiegu powinien pojawić się okres? Dodam że staramy się o upragnionego dzidzusia

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może minąć nawet 6 tygodni od zabiegu, zanim wszystko wróci do normy.