Kiedy po zakończeniu stosowania furaginy można wykonać badanie moczu?

Witam. Po jakim czasie po zaprzestaniu stosowania furaginy, można wykonać ogolne badanie moczu oraz mikroskopowy osad moczu?Tak, by lek nie zafaszował wyników? Ponadto, czy kontynuować przyjmowanie furaginy po 5 dniach, gdy występuje wędrujący bol lędźwi i brzucha?

Lek. Katarzyna Szymczak

Po 2 dniach od zakończenia leczenia. Kontynuować przyjmowanie.
Pozdrawiam