Kłucie i pulsowanie lewego węzła chłonnego oraz czerwone migdałki

Witam, Od około 1,5 tygodnia zaczął delikatnie kłóć, a potem pulsować lewy węzeł chłonny. Migdałki są czerwone i powiększone bez nalotów – szczególnie lewy migdałek.Internista powiedział, aby zrobił wymaz z jamy ustnej – czekam na wyniki. Laryngolog powiedział, że nie jest to niepokojące i rakowe– zalecił mi smarowanie opuchniętego węzła chłonnego olejkiem kamforowym. Odkąd zacząłem smarować jest mała poprawa, choć dalej większy. Proszę o informację czy jest prawdopodobieństwo raka?

Węzłów chłonnych w ciele człowieka jest kilkadziesiąt tysięcy. O jaki węzeł chłonny Ci chodzi?. Węzły chłonne są głęboko w tkance podskórnej, w jamie brzusznej, w klatce piersiowej. Nie można ich smarować olejkiem kamforowym. U kogo Ty się leczysz?. Czy on ma dyplom lekarza?