Kłucie podczas napięcia mięśni

Witam!!! Podczas delikatnego muskania ręką albo np. podczas delikatnego drapania lub mycia odczuwam delikatne kłucie pod mostkiem ok 5 cm pod wyrostkiem mieczykowatym... Kłucie to nie występuje samoistnie lub przy mocnym naciskaniu.. Pierwsze przypadki zauważyłem w wojsku kiedy z dnia na dzień musiałem zacząć nosić ciasne pasy, późniejsza praca również mnie do tego zmuszała.. Nadmieniam że mam wyćwiczony brzuch i przy napięciu mięśni podczas muskania kłucie również występuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.