Kłucie w miejscu blizny po operacji przepukliny pachwinowej metodą Lichtensteina

Witam. Jestem po operacji przepukliny pachwinowej metodą Lichtensteina. Operacja miała miejsce w dniu 18.09.2015r. Wszystko przebiegło pomyślnie, w niedzielę wypisano mnie do domu... Rana goila się dobrze, nie odczuwalem zadnych dolegliwosci. Dziś tj. 15.10.2015r. podczas otwierania garażu rankiem poczułem dziwne ukłucie w miejscu blizny. Teraz co jakiś czas mnie w tym miejscu zakłuwa, szczególnie podczas skręcania oraz pochylania ciała. Trochę mnie to martwi. Czy mam powody do obaw? Pozdrawiam

Witam.
Może tak być bo jest to jeszcze wczesny okres po operacji. Moim zdaniem nie ma się co martwić. Przebudowa blizny trwa około 9 miesięcy i w tym czasie może Pana czasem zakluc czy zaboleć. Pozdrawiam i życzę zdrowia