Kolano skoczka a wynik badania USG

Witam Dokucza mi kolano skoczka od kilku miesięcy. Mam wykonane USG czy ktoś może ocenić z tego badania stopień zaawansowania mojej kontuzji i poradzić co z tym fantem zrobić? Przymierzam się do czynników wzrostu. Zwykła rehabilitacja(laser, pole magnetyczne, krioterpaia fala uderzeniowa nie pomogły :-( proszę o radę Pozdrawiam

Witam,
w pierwszej kolejności stosuje się odciążenie kończyny, okłady lodem kilka razy dziennie, usztywnienie np opaską elastyczną. Bardzo ważne jest unikanie czynnika drażniącego - zakaz wykonywania ćwiczeń.