Kolki jelitowe, ból brzucha i gazy po lekach na anemię
Kilka lat temu trafiłam do szpitala, bo moje jelita.. przestały pracować. Cudem uniknęłam wtedy operacji, lekarze zmusili jelita do pracy, przy okazji posprawdzali inne organy, np: płuca, USG brzucha. Później było w miarę dobrze, ale zaczęłam mieć coraz większe problemy z gazami. Często kał wydalam "pod ciśnieniem". Trzy miesiące temu okazało się że mam anemię i po lekach na nią zaczęły się prawdziwe problemy. Mam kolki jelitowe, boli mnie brzuch i ten ból promieniuje do pleców. Co robić?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.