Kolkowe bóle żeber o różnym umiejscowieniu i ogólne osłabienie

Proszę o pomoc. Jakiś miesiąc temu zaczęłam odczuwać można powiedzieć kolkowe bóle żeber o różnym umiejscowieniu i ogólne osłabienie. Ból się nasila po przyciśnięciu bolącego akurat miejsca. Do tego doszły 2 tygodnie temu bóle w środkowej części brzucha pod żebrami czasem lekkie skurcze w okolicy bliżej pępka, bóle kostne, kołatanie serca i miękki stolec, kleisty ze śluzem. W morfologi poza normą są hematokryt 35,7 % i bazocyty 1,1%, wykonano RTG klatki piersiowej - wszystko w porządku.Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

ale ponad czy później norm. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich danych będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Takie niewielkie odchylenia nie są powodem do zmartwień. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Po zbadaniu będzie można określić dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.