Nudności, bóle brzucha, ssanie w żołądku, osłabienie i senność
Witam, od dłuzszego czasu mecza mnie nudności , bóle brzucha i żołądka , w nocy budze sie z uczuciem "ssania" w żołądku , czesto chce mi sie wymiotowac jakby z głodu. Do tego jestem ciagle osłabiona i senna ( doddam ,że mimo tego ze bardzo duzo jem mam duza niedowage). Wykonałam usg jamy brzusznej , gatroskopie oraz morfologie wyniki sa dobre , nie ma nic niepokojącego. Jakie jeszcze badania mogłabym wykonać ?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykonanych juz badań i ich wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.