Kompleksy z powodu małych piersi u 19-latki

MAM 19 LAT 165 CM WZROSTU 52 KG WAGI. DO TEGO MAM STRASZNIE MALUTKIE PIERSI DELIKATNIE ODSTAJA OD KLATKI PIERSIOWEJ. DLACZEGO WSZYSTKO IDZIE W NOGI A NIE W PIERSI? NIE MOWIE ZE MAM GRUBE NOGI ALE MOZNA BY BYLP TROCHE ODDAC. POMOZCIE MI BO PRZEZ TE KOMPLEKSY JUZ I TAK DO PSYCHOLOGA CHODZĘ.. ;(

Witam
chętnie podejme się pomocy Pani. Jestem zarówno z wykształcenia specjalistą ds żywienia jak i kosmetyczką więc w Pani problemie jest to bardzo dużym plusem gdyż mogę podjąć się opracowania zaleceń zdrowotno-dietetycznych i kosmetycznych.
Każde piersi zarówno te małe jak i duże mogą być piękne jeśli są zadbane, jędrne i zdrowe. Małe piersi to nie tylko dyskomfort psychiczny ale i także możliwy objaw niedoborów pewnych substancji odżywczych w organizmie, których uzupełnienie plus zabiegi pielęgnacyjn e mogą na prawdę wiele pozytywnego zdziałać.

Bliższe szczegóły może Pani uzyskać kontaktując się telefonicznie pod nr 603 101 950 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.dieta.eko.org.pl
Wizyty w Gabinecie Dietoterapii są zarówno stacjonarne jak i drogą elektroniczną, przez Skype lub emaila.
serdecznie zapraszam.

Nikt Ci nie pomoże przez internet lepiej niż psycholog na miejscu. Porozmawiaj z nim o tym. Pamiętaj, że kompleksy tworzymy sami sobie i to my sami musimy sobie z nimi poradzić ;-)

Pozdrawiam serdecznie.
Gdybyś potrzebowała dodatkowej porady / rozmowy to zapraszam do kontaktu.

http://psychopedagog.eu