Kontrolne badania TSH u 64-latki

Witam serdecznie, moja mama (64 lata) zrobiła kontrolne badania TSH wynik 99! Bardzo proszę o interpretację i ewentualną poradę, gdzie dalej się udać, czy powtórzyć wynik. Dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest znacznie podwyższony. Wskazana jest pilna wizyta u specjalisty endokrynologa celem rozszerzenia diagnostyki.