Kościec bez zmian ogniskowych o charakterze naciekowym

Witam,mama miała robioe tk jamy brzusznej.Wszystko ok,tylko tk chwyciło też płuca.W opisie "... kościec bez zmian ogniskowych o charakterze naciekowym"?Co to znaczy?Proszę o odpowiedź.Dziękuje z góry :)

Witam serdecznie,
Przyczyn takiego wyniku badania może być wiele np. zmiany zapalne.
Wskazana jest konsultacja z lekarzem zlecającym badanie celem ustalenia dalszego postępowanie.

Pozdrawiam.