Krew w kale u 22-latki

Witam. mam 22 lata, aktualnie przebywam i pracuje w Usa. od 2 dni zauwazam krew w kale. nic mnie nie boli a krew jest rzadka. prosze o pomoc, mam zwykle ubezpieczenie i nie wiem ile moze mnie kosztowac leczenie. moze sa jakies domowe sposoby leczenia.

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli jest to krew jasnoczerwona tzw świeża to opis wskzauje na hemoroidy. proszę koniecznie udac się do lekarza chirurga ogolnego. po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć. domowe sposoby raczej tutaj się nie sprawdza.