Krosty z białym płynem na całym ciele

Witam, mam krosty na ciele juz od dłuższego czasu około 3 tyg sa czerwone i jest w nich taki biały płyn mam na nogach plecach brzuchu miedzy palcami również jaka to moze być przyczyna? Dziękuję za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest pilna konsultacja z dermatologiem, który po osobistym zbadaniu wskaże dalsze postępowanie terapeutyczne. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.