Krwawienia po tabletkach poronnych

Witam ! 4 tygodnie temu wzięłam tabletki poronne. Mocno krwawiłam całą noc, później mniej. Krwawienie trwało cały czas ale było coraz mniejsze i około tydzień temu(3 po wzięciu tabletek) wyleciały mi duże skrzepy i teraz lecą ci jakiś czas mniejsze. Co to może oznaczać? Czy jak pójdę do ginekologa wykryje po 4 tygodniach że wzięłam te tabletki, zaznaczę że przyjmowałam je dopochwowo. Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem poronienia. Nie ma takiej możliwości, by po 4 tygodniach lekarz stwierdził, że zastosowała Pani tego typu preparaty. Sugeruję ocenę ginekologiczną.