Krwawienie po usunięciu polipa szyjkowego

20 września miałam zabieg ukręcenia polipu szyjkowego wraz z łyżeczkowaniem. Przez kilka dni miałam lekkie plamienia. Od 29 września krwawienie się nasiliło. Czy jest możliwe, że to szybsza miesiączka? Poprzednia rozpoczęła się 4 września i kolejna powinna się pojawić między 2 a 4 października. Czy też może powinnam zgłosić się do lekarza, bo tak nie powinno być?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś wiecej powiedzieć.