Krwawienie z odbytu i ból brzucha

witam od puł roku mam krwawie nie z odbytu i bul brzucha miałem robionom gastroskopie i wykazało na rzerki kolonoskopie nic nie wykazała leczyłe się u gastrologa i miałem nie dokrwistoś tylko krwawienie z odbytu i bul brzucha z prawej strony się utrzymuje dostałemdo hirurga skierowanie i jakie badanie bedzie wykonywał

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Chirurg oceni czy w Pana przypadku są wskazania do dalszych badań, np. rektoskopia, TK jamy brzusznej itp.