Krwiak w 12 tyg ciąży i brązowe plamienia - jakie jest zagrożenie poronieniem?

Mam krwiaka, odkryto go w 10 tygodniu, dostałam silnych bóli brzucha i dużego krwotoku. Leżałam tydzień w szpitalu, jednak ciągle mam brązowe plamienia i martwię się, że poronię. Proszę o odpowiedź.

Dzień  dobry!
W takiej sytuacji powinna Pani dużo leżeć i przyjmować leki podtrzymujące ciążę. Niestety nie ma pewności, że ciąża się utrzyma, jednak takie postępowanie zwiększa szanse na rozwój płodu.
Z poważaniem