Krwiste plamy na brzuchu jako oznaka starzenia

Mam male ciemno-czerwone krwiste plamki na brzuchu, plecach, dekolcie, pojawily sie one okolo roku temu, wygladaja nieestetycznie. Slyszalam ze to oznaka starzenia. Mam 45 lat. Moja Mama tez takie ma i babcia miala. Czy mozna sie tego jakos pozbyc?Nie boli mnie to, nie swédzi, ale drazni.

Pozdrawiam.
Ewa Rybicka

Witam, należy zgłosić się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej , lekarz obejrzy zmiany, bez ich obejrzenia ciężko jest zdiagnozować problem skórny.