Leczenie bakterii Helicobacter Pylori

Leczylem sie na helico bacter wiem ze ta bakteria jest dalej lekarz powiedzial ze to normalne leczy sie objawy ale zostaly mi problemy z glowa bo wiedzac ze ktos ma weejsc do toalety przedemna lub mam zaraz wyjsc ja tez musze do toalety ogolem od mlodosci borykAm sie z tym ze jestem troche nerwowy dalej robie luzne stolce lub czeste chodzenie siku czy moze to byc na tle nerwowym badz nerwica zoladka czy tabletki jakies pomoga?Jak wychodze na miasto to tak samo i mysl w glowie obym nie "Narobil "

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, wiele ludzi posiada ta bakterie i jej nie leczy, nie powoduje to jednk biegunek. Widac, ze jest to objaw nerwicowy i warto przyjzec sie tej sprawie, zeby ocenic jaki to rodzaj nerwicy. Na pewno do wyleczenia. Poznawczo behawioralnie. Pozdrawiam!