Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mały, brązowy i bezbolesny siniak pod piersią

Od kilku miesięcy mam małego siniaka pod lewą piersią, nie boli. Mam 14 lat i nie wiem co mam robić, udać się do lekarza.? Szczerze mówiąc to on nie jest nawet fioletowy, bardziej podchodzi pod brąz.
KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu

Jak przebiega atopowe zapalenie skóry u dzieci?

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Jeśli opisana przez Ciebie zmiana utrzymuje się od kilku miesięcy, to najprawdopodobniej nie jest to siniak a zmiana barwnikowa. Dobrze byłoby jednak, gdyby opisaną zmianę mógł ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty.

0

Witam, możliwe diagnozy: przebarwienie pozapalne lub rumień trwały polekowy. Należy przeanalizować to z dermatologiem. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy