Mam 12 lat i ważę 60 kg - czy mam schudnąć?

 Mam 12 lat i ważę 60 kg, mój wzrost to 168 cm. Czy może mi ktoś pomoc schudnąć? Proszę!!!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała mieści się w zakresie wartości prawidłowych (jest w normie), nie ma więc powodów, abyś się odchudzała.
Zwyczajnie nie potrzebujesz diety.

Zdaję sobie sprawę z tego, iż w tym wieku bardzo krytycznie przygląda się własnej sylwetce, niemniej Ty naprawdę nie masz powodów do niepokoju.

Jeśli jednak nie akceptujesz swojego ciała, porozmawiaj o tym problemie z mamę - na pewno Ci pomoże i zrozumie, co teraz czujesz.

Pozdrawiam