Ważę 45 kg i mam 170 cm wzrostu. Jaką mam stosować dietę?

Mam na imię Monika. Ważę 45 kg i mam 170 cm wzrostu. Jaką mam stosować dietę? Biegam 2 km, robię 150 brzuszków i przysiadów. Bardzo chcę schudnąć, ponieważ czuję się gruba. Dziękuje za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Twoja masa ciała świadczy o niedowadze. Jeśli nadal czujesz się gruba i myślisz o utracie masy ciała, oznacza to, że być może masz problem z postrzeganiem swojej sylwetki i całej osoby. Powinnaś zwrócić się o pomoc do psychologa, który z pewnością zrozumie Twój problem i postara mu zaradzić.
Z pewnością powinnaś zaprzestać odchudzania, ponieważ może to negatywnie odbić się zarówno na Twoim zdrowui jaki i wyglądzie ciała.
Pozdrawiam