Mam nieregularny okres, o co chodzi?

Mam pytanie, mam już prawie od 1.5 roku okres i mam nieregularny. Na początku miałam co 2 miesiące, potem co miesiąc i co 1.5 miesiąca, a teraz mam co miesiąc i co 2 tygodnie, a czasem nie mam wg w jednym miesiącu.

Nie wiem o co chodzi, czy jest coś nie tak?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Do około 2 lat od pierwszej miesiączki cykle mogą być nieregularne i nie jest to nic niepokojącego. Po upływie tego czasu należy udać się do ginekologa.

Pozdrawiam