Marznięcie na basenie u 8-latki

Witam, moja wnuczka 8 lat bardzo marznie na basenie dokąd chodzi ze swoją klasą . trzęsie się i ma sine usta. Wyniki krwi ogólne które robiliśmy są dobre. Jest szczupła ale nie ma niedowagi. Czy powinna zrobić jakieś badania.Czy rezygnować z basenu. Pozdrawiam Barbara

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję skonsultować stan dziecka z pediatrą lub kardiologiem dziecięcym.
Pozdrawiam