Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Masturbacja i miękki penis podczas próby seksu

problem ze wstaniem czlonka gdy chce uprawiac sex to niby stoi ale zaraz chce wlozyc ale zaraz opada tak jakby i mam przewczesny wytrysk i tak probowlame juz tak 3 razy i to samo wczesniej duzo sie masturbowalem prawie codziennie jestem prawiczkiem i mam 21 lat dochodze tak jakby na pol miekkim penisie gdy sie masturbuje jest niby okej tak masturbacja czasem ruznie trwa czasem dluzej czasem krucej czasem nawet po 1 min czasem 10 min
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Witam Pana,

Z mojej próby odczytania opisanych przez Pana objawów wynika, że może mieć Pan problem z objawami zaburzeń erekcji. Trudno mi odpowiedzieć, czy są to zaburzenia erekcji wynikające z Pana ogólnego stanu zdrowia czy raczej tzw. psychogenne zaburzenia erekcji (zaburzenia na podłożu psychicznym). To, że wczesniej Pan się masturbował nie ma chyba większego zwiazku z opisywanymi przez Pana objawami. Większość chłopców/męzczyzn zanim podejmie współżycie seksualne masturbuje się w celu rozładowania napiecia seksualnego. Diagnozę Pana objawów powienien postawić lekarz seksuolog po zebraniu dokładnego wywiadu odnośnie Pana stanu zdrowia oraz charakterystyki zgłaszanych objawów.

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety