Mąż nie ma orgazmu, a staramy się o dziecko. Co robić?

Mąż jest po operacji kręgosłupa i od jakiegos czasu nie odczuwa orgazmu, mało tego - bezskutecznie od ponad roku staramy się o dziecko. Co robić?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Jeżeli po operacji kręgosłupa lekarze nie poinformowali Państwa, że mogą być problemy z zapłodnieniem lub odczuwaniem orgazmu przez męża, to być może powyższe objawy nie są spowodowane operacją.
Aby niemożność zajścia w ciążę móc zaklasyfikować do problemów związanych z niepłodnością, przede wszystkim musi wystąpić rok "starania się" o dziecko. W swoim liście napisałaś, że ten okres właśnie upłynął, w związku z czym powinniście zgłosić się do lekarza. Specjalista z pewnością zleci Wam badania, po których dopiero będzie mógł postawić diagnozę.

Serdecznie pozdrawiam

serdecznie pozdrawiam