Miękka kulka w okolicy odbyty

Witam, mam pytanie, przy odbycie pojawiła mi się dość mała, miękka "kulka", nie boląca, ale czasem swędzi, jednak bardzo rzadko, co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udanie się do lekarza chirurga celem oceny zmiany. Ciężko powiedzieć po samym odbycie. Może to być ropień, tłuszczak i wiele innych zmian. Pozdrawiam.