Miesiączkowanie a możliwość ciąży

Witam, po zblizeniu w ktorym nie doszlo do wytrysku wystapil u mnie juz dwa razy okres. Zrobilam 4 testy ciazowe ktore wyszly negatywnie teraz czekam na miesiaczke a spoznia sie juz jakies 3 dni wiec znow zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie. Czy to spoznienie moze wynikac ze stresu zwiazanego ze strachem przed "wpadka" czy moze jednak oznaczac ciaze? Nie zauwazylam zadnych objawow ciazy u siebie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Na podstawie zamieszczonego opisu ciążę można wykluczyć. Nie ma powodów do niepokoju.