Nieregularne i mało obfite miesiączki, negatywne testy ciążowe a bóle głowy

Witam. Dwa miesiące temu doszlo miedzy mna a partnerem do zblizenia, nie zabezpieczalismy sie jednak nie doszlo do wytrysku trwalo to chwile mogly byc to dni plodne nie wiem gdyz miesiaczke mam nieregularna. Pierwsza i druga miesiaczka po zblizeniu wystapila normalnie byla malo obfita i trwala 3 -4 dni po drugiej miesiaczce zrobilam testy 3 wyszly negatywnie, nie mam zadnych objawow boli mnie jedynie glowa i wydaje mi sie ze urosl mi brzuch. Czy możliwe jest ze jestem w ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w tak odległym terminie od stosunku test ciążowy jest negatywny, to ciążę właściwie możemy wykluczyć.