Bóle zatok a możliwość ciąży

Pomocy!! miedzy mna a partnerem doszlo do zblizenia bez wytrysku prawie 3 miesiace temu mialam juz dwa okresy a teraz trzeci sie juz sporo spoznia :( nie wiem co robic wczoraj zrobilam kolejny 5 juz test ciazowy i znow wyszedl negatywny nie mam zadnych objawow bola mnie od 3 dni zatoki czy to moze byc ciaza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.