Zbliżenie bez wytrysku a możliwość ciąży

witam 3 miesiace temu doszlo do zblizenia bez wytrysku, dwie miesiaczki wystapily teraz okresu brak! nie mam zadnych objawow 5 testow różnych firm ostatni 17.10 wyszlo negatywnie, na piersiach widze delikatny zarys zyl czy jednak moze to byc ciaza a moze to zespol jajnikow policystycznych? Dodam ze partner jest palaczem wiec moze w preejakulancie miec gorsze plemniki z tego co czytalam. Zblizenie trwalo 2 minuty nie wiecej.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża w opisanym przypadku jest raczej mało prawdopodobna. Proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam